| | |
| Учнівські конкурси
Міжнародний мовно-літературний конкурс
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
2019/2020 н.р.
Якушева Аліна
Рокицький Олександр
Бурдик Мар'яна
|
11 кл
8 кл
5 кл
|
ІІ місце
ІІ місце
|
2017/2018 н.р.
Рокицький Олександр
Корнофель Аліна
|
7 кл
9 кл
|
ІІ місце
ІІ місце
|
2016/2017 н.р.
Корнофель Аліна
Загородня Вероніка
Коваленко Альона
|
7 кл
8 кл
10 кл
|
І місце
ІІ місце
ІІ місце
|
2015/2016 н.р.
Загородня Вероніка
|
7 кл
|
ІІІ місце
|
Міжнародний конкурс з української
мови імені Петра Яцика
2019/2020 н.р.
Корнофель Аліна
Ботвин Оксана
Матвієнко Софія
|
10 кл
5 кл
4 кл
|
І місце
|
2017/2018 н.р.
Ботвин Оксана
Люлька Любов
Корнофель Аліна
|
4 кл
7 кл
9 кл
|
І місце
І місце
ІІ місце
|
2016/2017 н.р.
Шостак Леся
Білоус Діана
Оніщенко Євгеній
Циган Олександр
|
3 кл
4 кл
5 кл
10 кл
|
І місце
ІІ місце
|
2015/2016 н.р.
Загородня Вероніка
Кравченко Віталій
|
7 кл
10 кл
|
І місце
ІІІ місце
|
Всеукраїнський конкурс учнівської творчості,
присвячений Шевченківським дням
2018/2019 н.р.
Обласний етап:
Рокицький Олександр
|
7 кл
|
І місце
|
Районний етап:
Рокицький Олександр
|
7 кл
|
І місце
|
2015/2016 н.р.
Обласний етап:
Площик Дарина
|
8 кл
|
ІІІ місце
|
Районний етап:
Площик Дарина
Осадча Діана
|
8 кл
6 кл
|
І місце
І місце
|
Районний фестиваль обдарованих дітей
"Таланти твої, Таращанщино!"
2019/2020 н.р.
"Пісенний водограй":
"Танцювальний вернісаж":
Танцювальний ансамбль школи
Керівники: Матійко Н.М.
|
різновікова
група
|
І місце
|
2016/2017 н.р.
"Пісенний водограй":
Осадчі Діана і Руслана
Керівник: Красуцький М.О.
|
7 кл
|
І місце
|
"Танцювальний вернісаж":
Танцювальний ансамбль школи
Керівники: Костенко Л.О.,
Бушинська О.Д.
|
середня
група
|
ІІ місце
|
2015/2016 н.р.
"Пісенний водограй":
Білоус Діана
Осадчі Діана і Руслана
Керівник: Красуцький М.О.
|
3 кл
6 кл
|
І місце
ІІІ місце
|
"Танцювальний вернісаж":
Танцювальний ансамбль школи
Керівники: Костенко Л.О.,
Бушинська О.Д.
|
середня
група
|
ІІ місце
|
| |
| | |
|
Календар |
« Березень 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | | | | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
|
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
Друзі сайту |
Лимар Юлія Анатоліївна
Інспектор з ювенальної превенції
сектору превенції Таращанського ВП
Тел: (095)38-00-326
Пн-Пт з 9 до 18 год. |
|