ГоловнаМій профільРеєстраціяВихідВхідЛучанська ЗОШ І-ІІІ ст.Середа, 2018-12-19, 6:23 PM
 Мережа класівВи увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість| RSS

 
 

2018/2019 н.р

 

12 учнів, класний керівник - Кривонос Світлана Дмитрівна

 

17 учнів, класний керівник - Коваленко Наталія Анатоліївна

  1. Балабушка Олександр
  2. Бурдик Артем
  3. Бреус Максим
  4. Голубенко Галина
  5. Коваленко Назарій
  6. Колісник Святослав
  7. Лабзенко Софія
  8. Маковецький Денис
  9. Максименко Дмитро
  10. Машкова Олександра
  11. Музиченко Олександр
  12. Пустовіт Юлія
  13. Сидоренко Іван
  14. Сокова Іванна
  15. Цаплюк Анастасія
  16. Чередніков Роман
  17. Чуприна Назарій

22 учні, класний керівник - Чередніченко Оксана Петрівна

  1. Балабушка Анна
  2. Бойко Максим
  3. Бурдик Альбіна
  4. Варченко Ангеліна
  5. Васильченко Мар'яна
  6. Добровольський Назар
  7. Кашин Самуіл
  8. Колісніченко Марія
  9. Лабзенко Олександр
  10. Матвієнко Софія
  11. Машкова Інга
  12. Нетребко Софія
  13. Павєлько Дарина
  14. Радченко Артур
  15. Рубан Назар
  16. Савченко Іван
  17. Скиба Карина
  18. Стариніна Евеліна
  19. Чередніченко М
  20. Шостак Ангеліна
  21. Шостак В'ячеслав
  22. Яворський Дмитро

14 учнів, класний керівник - Пустовіт Раїса Петрівна

  1. Аракелян Карина
  2. Ботвин Оксана
  3. Бурдик Мар'яна
  4. Калінін Анатолій
  5. Колісніченко Богдан
  6. Лучко Софія
  7. Маковецький Владислав
  8. Машкова Ангеліна
  9. Пастушенко Антон
  10. Пустовіт Олександр
  11. Шатненко Іван
  12. Шемет Петро
  13. Шолудько Назар
  14. Бондаренко Ростислав

20 учнів, класний керівник -Павлишина Світлана Вікторівна

  1. Балан Ярослав
  2. Бірюкова Анастасія
  3. Бойко Вікторія
  4. Бондаренко Ніна
  5. Григоренко Володимир
  6. Загородня Віолетта
  7. Колногуз Вадим
  8. Колногуз Евеліна
  9. Крошний Ростислав
  10. Кузнецова Софія
  11. Кузнєцов Микола
  12. Миненко Марія
  13. Нестеренко Артем
  14. Пустовіт Вікторія
  15. Степенко Владислав
  16. Талі Софія
  17. Фесак Олександр
  18. Шемет Павло
  19. Шостак Вікторія
  20. Шостак Микола

17 учнів, класний керівник - Костенко Людмила Олексіївна

  1. Білоус Діана
  2. Васильченко Каріна
  3. Вітряченко Назар
  4. Зінченко Денис
  5. Колісніченко Наталія
  6. Колногуз Ярослав
  7. Коломійчук Назар
  8. Корнофель Володимир
  9. Лабзенко Владислав
  10. Покотун Іванна
  11. Пугачова Ірина
  12. Цаплюк Альбіна
  13. Циганенко Андрій
  14. Шевченко Арсен
  15. Шевченко Наталія
  16. Хаврюк Денис
  17. Якушев Денис

18 учнів, класний керівник - Вегерінська Світлана Яківна

  1. Білоус Дмитро
  2. Білоус Максим
  3. Водяніцький Денис
  4. Возний Мирослав
  5. Гальченко Гсенія
  6. Дігтяр Владислав
  7. Карасевич Артур
  8. Клоченко Олександр
  9. Колісник Іван
  10. Люлька Любов
  11. Мельник Оксана 
  12. Оніщенко Євгеній
  13. Парубенко Стас
  14. Пустовіт Каріна
  15. Радченко Стелла
  16. Рокицький Олександр
  17. Садовенко Тетяна
  18. Чуприна Олександр
  19. Шатненко Соломія

16 учнів, класний керівник - Ярошенко Ольга Андріївна

  1. Аракелян Давид
  2. Богдан Олександра
  3. Брушківська Ангеліна
  4. Задорожня Дарина
  5. Колісніченко Крістіна
  6. Неживенко Діана
  7. Нестеренко Анна
  8. Пастушенко Назарій
  9. Потряйко Петро
  10. Степенко Денис
  11. Фисак Богдан
  12. Хомутовський Олександр
  13. Цибульовський Дмитро
  14. Шостак Вадим
  15. Шостак Олена
  16. Ярошенко Григорій

19 учнів, класний керівник - Гейко Алла Анатоліївна

  1. Бугайов Дмитро
  2. Бурдик Артур
  3. Гарусов Ярослав
  4. Задорожній Богдан
  5. Кірієнко Ярослав
  6. Корнофель Аліна
  7. Крошна Вікторія
  8. Мащенко Дмитро
  9. Мороз Яна
  10. Осадча Діана
  11. Осадча Руслана
  12. Сивак Аліна
  13. Сич Артур
  14. Скринник Ілля
  15. Слободяник Ярослав
  16. Талі Дарина
  17. Фисак Софія
  18. Шостак ЛІлія

14 учнів, класний керівник - Бугайова Юлія Олександрівна

  1. Баранов Іван
  2. Бурдик Назар
  3. Загородня Вероніка
  4. Коваленко Богдан
  5. Коваленко Софія
  6. Колісніченко Галина
  7. Колногуз Михайло
  8. Лісовенко Володимир
  9. Найдич Дар'я
  10. Наточій Артьом
  11. Покотун Олександра
  12. Пустовіт Оксана
  13. Чуприна Максим
  14. Якушева Аліна

6 учнів, класний керівник - Матійко Наталія Миколаївна

  1. Бушинський Дмитро
  2. Григоренко Денис
  3. Зубко Анна
  4. Кравцова Олександра
  5. Фесак Євгеній
  6. Хміль Вікторія

 

 

 
 
Форма входу

Пошук

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 61

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту
Лимар Юлія Анатоліївна Інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Таращанського ВП Тел: (095)38-00-326 Пн-Пт з 9 до 18 год.

 

Copyright MyCorp © 2018