ГоловнаМій профільРеєстраціяВихідВхідЛучанська ЗОШ І-ІІІ ст.П`ятниця, 2019-01-18, 5:16 PM
 ОлімпіадиВи увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість| RSS

 
 

Результати Всеукраїнських олімпіад

ІІІ етап, 2017/2018 н.р.

Українська мова та література

Коваленко Альона

11 кл

ІІІ місце

Історія

Коваленко Альона

11 кл

ІІІ місце

Економіка

Коваленко Альона

11 кл

ІІІ місце

 

ІІ етап, 2018/2019 н.р.

Інформмаційні технології

15.12.2018 р.

Фисак Софія

Бушинський Дмитро

9 кл

11 кл

  ІІІ місце  

 

Фізика

16.12.2017 р.

Фисак Софія

Оніщенко Євгеній

9 кл

7 кл

    І місце

 

Географія

16.12.2017 р.

Фисак Софія              

8 кл

    ІІІ місце

Правознавство

11.12.2017 р.

Бушинський Дмитро         

Сивак Аліна  

11 кл

9 кл

 

  ІІІ місце     

Історія

10.12.2017 р.

Бушинський Дмитро

Загородня Вероніка

Фисак Софія

Степенко Денис

11 кл

10 кл

9 кл

8 кл

 ІІІ місце

 

 ІІІ місце

 

Англійська мова

10.11.2018 р.

Бушинський Дмитро

Загородня Вероніка  

Фисак Софія      

Люлька Любов

11 кл

10 кл

9 кл 

7 кл

               

     

ІІІ місце

ІІ місце 

Математика

03.12.2016 р.

Бушинський Богдан

Загородня Вероніка

Фисак Софія

Хомутовський Олександр

Оніщенко Євген

11 кл

9 кл 

8 кл

7 кл

6 кл

 

ІІ місце      

 

 

ІІ місце

Хімія

27.11.2017 р.

Коваленко Альона

Коваленко Софія

Сивак Аліна

11 кл 

9 кл

8 кл

 

 

            

Історія

26.11.2017 р.

Коваленко Альона

Бушинський Дмитро

Колногуз Михайло

Сивак Аліна

11 кл

10 кл 

9 кл

8 кл

І місце

ІІІ місце

 

 

Англійська мова

19.11.2017 р.

Циган Олександр

Бушинський Дмитро

Бурдик Назарій

Задорожній Богдан

11 кл 

10 кл

9 кл

8 кл

 

 

 

             

Трудове навчання

12.11.2017 р.

Гейко Володимир

9 кл 

ІІ місце

Українська мова та література

06.11.2017 р.

Коваленко Альона

Зубко Анна 

Загородня Вероніка

Корнофель Аліна

Хомутовський Олександр

11 кл 

10 кл 

9 кл

8 кл 

7 кл

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

ІІ місце

ІІ місце

Біологія

05.11.2017 р.

Коваленко Альона

Загородня Вероніка

Корнофель Аліна

11 кл

9 кл

8 кл

  

 

             

Образотворче мистецтво

30.10.2017 р.

Пустовіт Оксана 

9 кл  ІІІ місце

 

Зарубіжна література

29.10.2017 р.

Коваленко Альона

Зубко Анна

Задорожня Марія

Корнофель Аліна

Хомутовський Олександр 

 11 кл

 10 кл

 9 кл

 8 кл

 7 кл

 ІІІ місце

 ІІ місце

 

 ІІ місце

 

 

 
 
Форма входу

Пошук

Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 62

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту
Лимар Юлія Анатоліївна Інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Таращанського ВП Тел: (095)38-00-326 Пн-Пт з 9 до 18 год.

 

Copyright MyCorp © 2019