ГоловнаМій профільРеєстраціяВихідВхідЛучанська ЗОШ І-ІІІ ст.Пт, 2020-01-24, 2:45 AM
 ОлімпіадиВи увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість| RSS

 
 

Результати Всеукраїнських олімпіад

ІІ етап, 2019/2020 н.р.

Історія

01.12.2019 р.

Загородня Вероніка

Фисак Софія

Оніщенко Євгеній

11 кл

10 кл

8 кл

-

ІІ місце

ІІ місце

Математика

30.11.2019 р.

Загородня Вероніка

Фисак Софія

Оніщенко Євгеній

Колногуз Вадим

11 кл

10 кл

8 кл

6 кл

ІІІ місце 

ІІІ місце

-

-

Хімія

24.11.2019 р.

Гарусов Ярослав

10 кл

-                    

Географія

23.11.2019 р.

Фисак Софія

Шостак Олена

10 кл

9 кл

-            

-

Біологія

16.11.2019 р.

Коваленко Софія

Корнофель Аліна

Пустовіт Каріна

11 кл

10 кл

8 кл

-

ІІ місце  

-

Англійська мова

09.11.2019 р.

Якушева Аліна

Корнофель Аліна

Люлька Любов

Пустовіт Каріна

11 кл

10 кл

за 9 кл

8 кл

-

ІІІ місце

ІІ місце

-

Українська мова та література

03.11.2019 р.

Загородня Вероніка

Корнофель Аліна

Хомутовський Олександр

Люлька Любов

Васильченко Каріна

11 кл

10 кл

9 кл

8 кл

7 кл

ІІІ місце    

ІІІ місце 

І місце

-

Трудове навчання

02.11.2019 р.

Богдан Олександра

Люлька Любов

9 кл

8 кл

 ІІІ місце

 ІІІ місце

 


ІІ етап, 2018/2019 н.р.

Інформаційні технології

15.12.2018 р.

Фисак Софія

Бушинський Дмитро

9 кл

11 кл

  ІІІ місце  

 

Фізика

16.12.2018 р.

Фисак Софія

9 кл

    І місце

Географія

16.12.2018 р.

Фисак Софія              

9 кл

    ІІІ місце

Правознавство

11.12.2018 р.

Сивак Аліна  

9 кл

ІІІ місце

Хімія

27.11.2018р.

Пустовіт Каріна

7 кл

ІІ місце 

Історія

26.11.2018 р.

Бушинський Дмитро

Фисак Софія

11 кл 

9 кл

ІІІ місце

ІІІ місце

Англійська мова

19.11.2018 р.

Бушинський Дмитро

Загородня Вероніка

Фисак Софія

Люлька Любов

11 кл 

10 кл

9 кл

7 кл

 

 

ІІІ місце

ІІ місце

Трудове навчання

12.11.2018 р.

Кірієнко Ярослав

9 кл 

ІІ місце

Українська мова та література

06.11.2018 р.

Зубко Анна 

Загородня Вероніка

Корнофель Аліна

11 кл 

10 кл

9 кл

ІІІ місце

ІІмісце

ІІІ місце

Біологія

05.11.2018р.

Коваленко Софія

Задорожній Богдан

Пустовіт Каріна

10 кл

9 кл

7 кл

ІІ місце

ІІ місце

ІІІ місце

Образотворче мистецтво

30.10.2018 р.

Пустовіт Оксана 

10 кл           

 

 
 
Форма входу

Пошук

Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 71

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту
Лимар Юлія Анатоліївна Інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Таращанського ВП Тел: (095)38-00-326 Пн-Пт з 9 до 18 год.

 

Copyright MyCorp © 2020